Pomysły na wydrukowany prezent

Pomysły na wydrukowany prezent

Zbliżają się Mikołajki, później Święta, czas najwyższy, aby pomyśleć nad prezentami. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami drukarki 3D, istnieje dla nas cała masa pomysłów na wydruki. Dziś zaprezentuję 5 pomysłów na wydrukowane prezenty dla najbliższych. Będą one wyłącznie drobiazgiem, albo dodatkiem do głównego prezentu, ale na pewnie wzbudzą spore zaciekawienie. Wszystkie propozycje poniżej mają bezpośrednie linki do strony, gdzie można je pobrać całkowicie za darmo.

1. Wydrukowane pudełko na prezenty

Jeśli mamy już kupiony prezent i chcemy go jakoś zapakować, można wydrukować samo opakowanie, już z kokardą dekoracyjna.

Pomysły na wydrukowany prezent3

2. Ruchome serce

Dla najbliższej osoby możemy wydrukować serce. Polecam zainwestować w czerwony kolor  filamentu na taki wydruk, jest o wiele bardziej odpowiedni.

test wytloczonych materialowslider

3. Bransoletka

Jeśli wolimy obdarowywać kobietę bardziej praktycznymi podarunkami, możemy wydrukować jej bransoletkę. Oczywiście taki rodzaj biżuterii wchodzi w grę wyłącznie dla kobiet, które akceptują również inny materiał na bransoletki niż złoto. W innym wypadku możemy się tylko jej narazić.

Pomysły na wydrukowany prezent2

4. Wzmacniacz do głośników w tablecie

Nie mam tabletu, więc nie sprawdzę skuteczności takiego gadżetu, a tym samym nie podzielę się skutecznością tego wydruku, ale dla zwolenników takich dodatków, prezent może się spodobać. Jeśli go wydrukujecie i przetestujcie, dajcie znać czy opłaca się zawracać nim głowę.

Pomysły na wydrukowany prezent1

5. Lampka

Coś dla designu, ta lampa to tylko propozycja, ale tego typu pomysł może być ciekawy dla kogoś kto się dopiero urządza – oczywiście ważne, aby trafić w gust osoby, którą obdarujemy.

Pomysły na wydrukowany prezent

Dla szukających innych propozycji zachęcam do przeglądnięcia propozycji modeli do druku na prezent.

Foto: thingiverse.com

Powrót na górę