Współpraca

Kilka słów o portalu
____________________________________

Strona świat druku 3D powstała z zamiłowania i ciekawości do nowych technologii. Temat drukowania 3D całkowicie mnie pochłonął i chciałbym dzielić się wiedzą, nowościami i ciekawostkami w tym temacie. Druk 3D ma ogromny potencjał w wielu dziedzinach życia począwszy od domowego użytku poprzez nowoczesne i skomplikowane prototypy, aż po zaawansowane możliwości w medycynie. Strona powstała ze szczerej fascynacji możliwościami jakie oferuje druk 3D przez inżyniera dla inżynierów, projektantów i osób zainteresowanych nowymi technologiami.

Portal prowadzę wspólnie z moją żoną Agnieszką, jeśli chcesz przeczytać więcej na nasz temat zapraszam do zakładki o nas.

 

Z kim pragniemy nawiązać współpracę
____________________________________

Każdego dnia dostajemy wiele zapytań o różne aspekty druku 3D. Począwszy od zasugerowania najodpowiedniejszej drukarki 3D pod kątem preferencji działań, poprzez wycenę projektów do druku 3D, aż po długie i bardzo merytoryczne (a przy tym inspirujące) dyskusje dotyczące problemów i rozwiązań nad technologią druku 3D. Stąd pomysł nawiązania współpracy z firmami, które mają w tym zakresie o wiele większą wiedzę i praktyczne doświadczenie.

Pragniemy, aby na stronie znajdowały się wyłącznie treści merytoryczne, sprawdzone i rzetelnie opracowane. Nie zależy nam na gonieniu za sensacją i publikacji treści, które nie byłyby wartościowe dla Czytelników. Dlatego chętnie nawiążemy współpracę z firmami dla których merytoryka i dobrej jakości produkt są tak jak i dla nas rzeczy priorytetową.

 

Obszary zainteresowań Czytelników
____________________________________

 • Technologie druku 3D
 • Ciekawostki/newsy związane z drukiem 3D
 • Drukarki i Skanery 3D
 • Pliki STL – do samodzielnego wydruku
 • Eventy / spotkania / szkolenia związane z drukiem 3D
 • Projekty dotyczące druku 3D
 • Możliwości wykorzystania druku 3D

 

Formy współpracy

_______________________________________

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z interesami Czytelników oraz nie będą stwarzały ryzyka utraty wiarygodnego źródła informacji. Znamy naszych Czytelników i wiemy, że największe możliwości promocji dają działania niestandardowe, dlatego chętnie zapoznamy się z celami jakie potencjalny Klient chciałby  i postaramy się zaproponować najodpowiedniejszą formę promocji wliczając w to m.in.:

 • Organizacje konkursów dla Czytelników strony o formule dostosowanej do specyfiki
  i preferencji Partnera.
 • Opracowanie cyklu artykułów edukacyjnych.
 • Opracowanie e-­book’ów tematycznych.
 • Test i analizy drukarki 3D po których będzie wystawiona fachowa i obszerna recenzja

Zależy nam, aby promocja zawierała głównie korzyści dla Czytelników, ponieważ to właśnie dla nich strona została stworzona i to oni są największą wartością portalu.

 

Reklama na stronie – standardowa i najprostsza forma współpracy.

Sponsoring pojedynczego artykułu – ta forma także jest dostępna, ale wyłącznie dla tych artykułów, które pasują do tematyki strony i są wartościowe dla Czytelników.

Współpraca niestandardowa – tutaj znajdują się wszystkie nietuzinkowe, często długofalowe działania, które ustalane są indywidualnie. Mamy wiele pomysłów, które najprawdopodobniej byłyby atrakcyjne i praktyczne dla Czytelników, a dzięki temu Klient miałby zapewnioną niebanalną i ciekawą formę promocji.

 

Dodatkowe informacje
____________________________________

W przypadku jakichkolwiek pytań lub propozycji – proszę o kontakt:
e-mail: info@swiatdruku3d.pl

 

 

 Zapraszamy do współpracy  : )

 

Powrót na górę