Emblematy do druku dla wsparcia Ukrainy

Emblematy do druku dla wsparcia Ukrainy

Od dłuższego czasu tysiące obywateli Ukrainy protestuje za odwołaniem prezydenta Janukowycza na Kijowskim Majdanie. Do tej pory z oficjalnych źródeł możemy się dowiedzieć, że zginęło już 77 osób, a ponad 600 zostało rannych. Niestety ta liczba wciąż rośnie.

CGTrader to portal zajmujący się sprzedażą i wymianą grafiki oraz modeli 3D, postanowił stworzyć plakietki i emblematy 3D, aby pokazać wsparcie i manifestację dla Ukrainy. Jak zawsze znajdą się pewnie osoby które będą wyśmiewać takie typu działania, tłumaczyć to tym, że jest ono zbędne i lepiej byłoby jechać na Ukrainę i stanąć po stronie opozycji. Pewnie i byłoby lepiej, jednak nie każdy ma taką możliwość, a przede wszystkim odwagę. Moim zdaniem nie ma absolutnie nic złego w manifestowaniu poparcia dla takich spraw zwłaszcza, że Polska była w podobnej sytuacji 44 lata temu. Wsparcie mediów i ludzi z całego świata być może podniesie im wiarę w słuszność sprawy za którą walczą i doda mocy gdy zmęczeni, rozżaleni i bezradni staną przed wyborem, wycofać się czy walczyć dalej.

CGTrader i jego społeczność zaprojektowały plakietki tak, aby każdy, kto chce mógł pobrać ze strony plik STL i wydrukować go przestrzennie.

CGTrader dla Ukrainy-1

„Wierzymy, że tragiczne wydarzenia na Ukrainie, potrzebują więcej świadomości społeczeństwa i w ten sposób każdy może pokazać solidarność z krajem, który tego potrzebuje” mówi CGTrader

Poniżej gotowe projekty do ściągnięcia:

CGTrader dla Ukrainy-2
Projekt IDesign
CGTrader dla Ukrainy-6
Projekt Sajid Diaz
CGTrader dla Ukrainy-5
Projekt CartooMotion
CGTrader dla Ukrainy-3
Projekt MariusIlie
CGTrader dla Ukrainy-7
Projekt Ricardas Marozas
CGTrader dla Ukrainy-4
Projekt IDesign

Źródło: 3ders

Powrót na górę