Wydruki na Święta Wielkanocne 2014

Wydruki na Święta Wielkanocne 2014

Drodzy Czytelnicy, to już drugie Święta Wielkanocne razem, dziękujemy za obecność i życzymy Wam, aby ten czas upłynął w ciepłej, rodzinnej i wiosennej atmosferze.

zyczeniaWielkanocneSwiatDruku3D

Od samego rana praca wre, aby złożyć Wam solidne życzenia wraz z podziękowaniami za to, że jesteście, czytacie i przysyłacie wiele maili z których niejednokrotnie rodzą się ciekawe dyskusje. Pewnie zastanawiacie się dlaczego od samego rana? Otóż zdjęcie powyżej zostało wykonane z samodzielnie wydrukowanych rzeczy.

Poniżej wazon z zielonego filamentu PLA drukowany warstwą 0,3 mm, czas wydruku 2:43 h. Tutaj link do pobrania na stronie thingiverse.

zyczenia Wielkanocne 2014-1

Podstawka pod jajko w kształcie nóg królika z czerwonego filamentu PLA warstwa 0,1 mm, czas wydruku 1:32 h, link do pliku STL (warto zwiększyć rozmiar podstawki do 140%, bo jak widać jajko ledwo się mieści 🙂  )

zyczenia Wielkanocne 2014-2

Na koniec kolejna podstawka również z czerwonego filamentu i warstwą 0,2 mm. Czas wydruku 2:56 h.  Link do ściągnięcia.

zyczenia Wielkanocne 2014-3

Już teraz możemy zdradzić, że tuż po Świętach pojawią się gotowe wydruki i zostaną rozdane w formie konkursu na facebooku. Mamy już pewne koncepcje, które gadżety będą ciekawe, ale jeśli macie jakieś swoje pomysły na wydruki – wrzucajcie w komentarzach, chętnie zapoznamy się z Waszymi typami.

Jeszcze raz smacznego jajka!

Powrót na górę