Dni Druku 3D edycja wiosenna w 2024

Dni Druku 3D edycja wiosenna w 2024

W dniach 19-22 marca 2024 roku odbędzie się duże wydarzenie branżowe, a mianowicie Dni Druku 3D w Kielcach. Będą one częścią większego przedsięwzięcia jakim jest „Przemysłowa Wiosna”

Dni Druku 3D w Kielcach to coroczne wydarzenie dotyczące drukowania 3D, skanowania 3D oraz prototypowania. W tym roku pojawią się producenci urządzeń do drukowania 3D z Polski i z zagranicy.

Podczas wydarzenia „Przemysłowa Wiosna” zaprezentują się również inne dziedziny przemysłu. Będzie można poznać technologię laserową, pomiarową, antykorozyjną, zobaczyć maszyny dedykowane do obróbki metalu, urządzenia spawalnicze, roboty przemysłowe. Firmy przedstawią również swoje nowości produktowe w zakresie: komponentów łącznych i mocujących, rozwiązań związanych z pneumatyką, hydrauliką i napędami, a także elektroniką i automatyką.

Program „Przemysłowej Wiosny” jest bardzo urozmaicony, zwłaszcza dla osób zainteresowanych pracami drukarek 3D, ponieważ będzie mógł się zapoznać z prawie 100 urządzeniami do druku 3D.

Poniżej informacja, jakie urządzania tematycznie będą zaprezentowane na targach w poszczególnych halach:

HALA A, B – POKAZY SPAWANIA
HALA A, B, C, E, I  – PRACUJĄCE ROBOTY
HALA F – DRUKARKI 3D – POKAZY BLISKO 100 DRUKAREK W CYKLU PRACY
HALA A, B, C, D, E – POKAZY PRACUJĄCYCH MASZYN CNC, MASZYN DO OBRÓBKI BLACH, MASZYN DO CIĘCIA (PLAZMA, LASER)
HALA G – NARZĘDZIA, MASZYNY I URZĄDZENIA DO OBRÓBKI ORAZ POKAZY LAKIERNICZE ORGANIZOWANE PRZEZ LAKIERNICTWO PRZEMYSŁOWE (G-67)

Godziny otwarcia ekspozycji: 09:00 – 17:00

Po więcej szczegółów zapraszam do źródła: https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/dni-druku-3d 

 

Powrót na górę