Kolekcjonerskie drukowane 3D figurki Transformers – aukcja charytatywna

Kolekcjonerskie drukowane 3D figurki Transformers – aukcja charytatywna

Jeśli ktoś jest miłośnikiem takich filmów jak „Transformers” czy „Avengers”, a ponadto lubi gadżety – figurki z kolekcjonerskiej serii na pewno przypadną mu do gustu.

Kolekcjonerskie figurki Transformers - aukcja charytatywna1

Od 10 marca 2015 r. na platformie Allegro można kupić nową powieść Jacka Dukaja, zatytułowaną „Starość aksolotla”. Książka została wydana przez Allegro wyłącznie w formie elektronicznej (EPUB, MOBI oraz PDF). „Starość aksolotla” Jacka Dukaja jest nowoczesnym e-bookiem, który łączy tekst oraz grafikę. Kampanii promocyjnej Allegro, związanej z premierą nowoczesnego e-booka, towarzyszy aukcja figurek robotów wykonanych za pomocą druku 3DPIAP design na zlecenie Grupy Allegro wykonał wydruk w technologii 3D  kolekcjonerskich figurek robotów zaprojektowanych przez Alexa Jeagera, twórcę efektów specjalnych do takich filmów jak „Avengers”, „Igrzyska śmierci”, „Transformers” i wielu innych. Rolą PIAP design w przedsięwzięciu było doradztwo technologiczne, wytworzenie kolejnych prototypów figurek robotów, a w wersji finalnej przygotowanie 10 sztuk robotów.

Kolekcjonerskie figurki Transformers - aukcja charytatywna

Obecnie w serwisie Charytatywni.Allegro.pl trwa aukcja tych figurek robotów wykonanych w druku 3D z syntetycznego polimeru przez PIAP design, pomalowanych m.in. przez Jacka Dukaja, Tomasza Bagińskiego, Annę Dymnę. Środki z licytacji zasilą konto Fundacji „Mimo Wszystko” oraz Stowarzyszenie Klubu Fantastyki „Druga Era”, organizatora festiwalu „Pyrkon”. Aby wziąć udział w licytacji wystarczy wejść na stronę serwisu Allegro.

Kolekcjonerskie figurki Transformers - aukcja charytatywna2

Przypominamy, że PIAP design w styczniu tego roku organizował bardzo udaną konferencję „Drukowanie 3D – nowy kierunek w polskim przemyśle”.

PIAP design, należy do Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP – polskiego centrum robotyki i automatyki. Firma oprócz kompleksowego realizowania nietypowych zleceń dotyczących druku 3D dla przemysłu i dla innych branż oferuje również pomoc w pozyskiwaniu funduszy na realizację samych wydruków.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w akcji ; )

Powrót na górę