Oferty pracy dla drukarzy 3D

Oferty pracy dla drukarzy 3D

Jesteś zainteresowany drukiem 3D i chciałabyś pracować w tej branży jako drukarz 3D? Możesz skorzystać z wyszukiwarki ofert pracy Jooble. To portal do wyszukiwania ofert pracy, który działa w 67 krajach, a od 3 lat działa również w Polsce.

Na plus tej wyszukiwarki działa fakt, że wyszukuje oferty z ponad 140 tysięcy źródeł, również z najbardziej popularnych polskich wyszukiwarek jak pracuj.pl, rocketjobs.pl, czy praca.pl. Możesz zawęzić wyszukiwania po słowach kluczowych, kraju, miejscowości, wynagrodzeniu itp.

Portal jeszcze nie jest zbyt mocno popularny w Polsce, a myślę, że to dobre miejsce szczególnie dla takich niszowych branż jakim jest np. drukowanie przestrzenne. Jooble.org pozwala szybko przeszukać oferty pracy dla drukarzy 3D np. po haśle „druk 3D” lub „3d printing” i zobaczyć co nowego pojawiło się na rynku, bez konieczności otwierania wszystkich portali do przeglądania ofert pracy.

Wyszukiwarka działa na rynku  od roku 2006 i założona została przez dwóch studentów jako startup. Dziś działa jako globalna platforma do rekrutacji on-line.

źródło: jooble.org
Współpraca reklamowa

Powrót na górę