Piorunujący efekt filmowania 6 kamerami GoPro

Piorunujący efekt filmowania 6 kamerami GoPro

Fotografia w ostatnich dziesięcioleciach rozwinęła się naprawdę znacząco. Aktualnie praktycznie każdy z nas posiada telefon z aparatem, który robi o wiele lepsze zdjęcia niż zwykły jakże niegdyś popularny „kliszak”. Aparaty fotograficzne i kamery, aby spełnić oczekiwania klientów, są niemal z każdym dniem doskonalsze. Istnieje wyraźna tendencja, aby w coraz to mniejszym urządzeniu zapewnić jak najwyższą rozdzielczość i jakość zdjęć, dziś jednak zaprezentuje trochę inny pomysł na udoskonalenie kamer dostępnych na rynku.

Został zaprojektowany uchwyt 360Heros, który ułatwia zsynchronizowanie kamer GoPro i przymocowanie ich w kilku osiach, takie rozwiązanie umożliwia filmowanie w pełnej rozdzielczości HD w 360 stopniach. Efekt jest odjazdowy.

Kamery GoPro nie należą do najtańszych (około 1000 zł) jednak efekt z ich filmowanie jest piorunujący. Aby uzyskać taki efekt jak na filmie należy mieć co najmniej 6 kamer oraz uchwyt mocujący kamery w jedną całość. Cubify oferuje takie rozwiązania dzięki drukowi 3D. Najtańszy model uchwytu dla 6 kamer to 495 dolarów, firma posiada jednak w swojej ofercie szeroki wybór w zależności jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. Myślę jednak, że nie jest wielkim problemem zaprojektować taki uchwyt samemu, a dzięki własnej drukarce, wydrukować w domu.

Piorunują2cy efekt filmowania 6 kamerami GoPro

Piorunujący efekt filmowania 6 kamerami GoPro1

Piorunujący efekt filmowania 6 kamerami GoPro

Powrót na górę