Design dla domu prosto z Kickstartera

Design dla domu prosto z Kickstartera

Dzięki coraz to bardziej precyzyjnemu drukowaniu 3D, technologia wkrada się w świat designu. W zeszłym tygodniu na Kickstarterze znalazł się projekt designerskich rzeczy do domu, zrobionych w stylu minimalistycznym.

Potrzeba indywidualności i niepowtarzalności wciąż rośnie, dlatego technologia drukarek 3D może być jedną z najbardziej przełomowych technologii naszych czasów. Precyzja niektórych dzisiejszych drukarek trójwymiarowych jest niesamowita, co sprawia, że każdy nawet najbardziej wyrafinowany i skomplikowany projekt może zostać precyzyjnie odzwierciedlony w rzeczywistej i namacalnej wydrukowanej rzeczy.

Przedstawiam kilka jego projektów:

Lampa 1

Design do domu z Kickstartera-1
Lampa 2

Design do domu z Kickstartera-2

Długopis

Design do domu z Kickstartera-6

Wazon z kwiatami 1

Design do domu z Kickstar-4tera
Wazon z kwiatami 2
Design do domu z Kickstartera-3Wazon z kwiatami 3

Design do domu z Kickstartera-8
Stojak na iPhona

Design do domu z Kickstartera-7

Pomysłodawca całość zebranych funduszy chce przeznaczyć na usługi związane z wysyłką drukowanych przedmiotów oraz polepszania jakości materiałów. Chce do zamawianych produktów dołączyć: żarówki i kwiaty, które są uzupełnieniem tych rzeczy, oraz pokryć koszty przesyłki. Autor mówi, że będzie pracować w pocie czoła, aby przesyłki przychodziły na czas i nigdy nie zdarzyła się sytuacja, gdzie klient dostał produkt innych niż ten który zamówił.

Powrót na górę