IV Konferencja Forum Druku 3D w Krakowie

IV Konferencja Forum Druku 3D w Krakowie

Już po raz czwarty przedstawiciele firm, zakładów przemysłowych oraz instytutów i uczelni spotkają się w Krakowie, by poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii 3D. W tym roku Konferencja Forum Druku 3D odbędzie się 8 października 2019 w hali EXPO Kraków podczas targów FASTENER POLAND® i KOMPOZYT-EXPO®.

Forum Druku 3D to najważniejsza konferencja w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii addytywnych oraz technologii skanowania 3D i modelowania 3D.

 „Wraz z rozwojem technologii addytywnych, materiałów i maszyn do druku poszerzają się obszary zastosowań tej innowacyjnej metody wytwarzania. Celem konferencji jest podsumowanie osiągnięć w branży druku 3D oraz zapowiedź dalszego rozwoju w kontekście profesjonalnych zastosowań. Zapraszamy do udziału specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy” — zaprasza Piotr Gurga, współwłaściciel CadXpert i jeden z pomysłodawców Forum Druku 3D.

Jak co roku w programie wydarzenia nie zabraknie tematów poświęconych skanerom 3D, które są doskonałym narzędziem cyfryzacji procesów produkcyjnych. Komplementarnym obszarem poruszanym w trakcie wystąpień będzie projektowanie 3D, w szczególności w zakresie projektowania, prototypowania i doskonalenia produktów.

IV Konferencja Forum Druku 3D
Merytorycznie o przemysłowych zastosowaniach drukowania, skanowania i modelowania 3D.

8 października 2019 r.

EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

Koszt = 199 zł brutto

Oficjalna strona wydarzenia: https://cadxpert.pl/konferencja-forum-druku-3d/

W tym roku Forum Druku 3D odbędzie się podczas targów FASTENER POLAND® oraz KOMPOZYT-EXPO®. Wszyscy Uczestnicy Konferencji mają zapewniony bezpłatny wstęp na obie imprezy w dniach 8-9 października po uprzedniej rejestracji na stronie: https://fastener19.exposupport.pl/visitor/register

Należy zakupić bilet na Konferencję oraz zarejestrować się bezpłatnie na targi.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  •  Merytoryczne wykłady prowadzone przez przedstawicieli firm i instytucji, które korzystają z technologii drukowania 3D i skanowania 3D
  • Praktyczne wskazówki przygotowane przez ekspertów
  • Opisy autentycznych wdrożeń i inspirujących zastosowań
  • Podsumowanie doniesień branżowych, zapowiedzi i trendy na 2020 rok
  • Możliwość udziału w targach elementów złącznych oraz w targach materiałów, technologii i wyrobów kompozytowych

Zobacz film z poprzedniej edycji konferencji

Jako patron medialny konferencji – serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę