Konkurs ! Do wygrania drukarka 3D Skriware

Konkurs ! Do wygrania drukarka 3D Skriware

Polsko-szwedzki startup przedstawiający drukarkę 3D Skriware ogłasza konkurs na najoryginalniejsze modele 3D.

Autorzy najlepszych prac mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody, w tym drukarki 3D, a także rozpocząć stałą współpracę jako kuratorzy projektów realizowanych przez Skriware.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Drukarka 3D Skriware

Firma zachęca wszystkich desingerów oraz entuzjastów druku 3D do udziału w konkursie i zamieszczania swoich prac na platformie. Twórcy projektów, które po weryfikacji trafią na portal mogą nie tylko wygrać drukarki 3D, ale też zacząć zarabiać na swoich modelach od samego początku – w tym również po zakończeniu konkursu. Organizatorzy nie wprowadzają ograniczeń odnośnie liczby zgłaszanych prac, dzięki czemu każdy nowo dodany projekt zwiększa szanse danego uczestnika na zwycięstwo.

„Liczy się przede wszystkim kreatywne podejście i oryginalność zgłaszanych prac. Kto wie, być może uda nam się nawet znaleźć osobę, która zostałaby kuratorem platformy i dołączyła do naszego zespołu na stałe.”  Daniel Losinski, CEO w Skriware

Konkurs na najlepsze modele 3D potrwa trzy miesiące – od 4 lipca do 30 września bieżącego roku. Każdego tygodnia jury wyłoni laureatów tygodnia, którzy następnie zakwalifikują się do walki o projekt miesiąca. Dodatkowo, dla najaktywniejszych uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody specjalne. Regulamin konkursu znajduje się na stronie: skrimarket.com.

skriware
Strona skrimarket.com

Kilka słów o Skriware

Skriware to projekt pasjonatów druku 3D z Polski i Szwecji. Po zakończonej sukcesem kampanii na portalu crowdsourcingowym Kickstarter, zespół Skriware pozyskał środki na wprowadzenie na rynek minimalistycznej drukarki 3D. W połączeniu z komplementarną platformą Skrimarket.com, użytkownik otrzymuje funkcję “kliknij i drukuj”, która pozwala na drukowanie wybranych przedmiotów za pomocą zaledwie jednego kliknięcia myszką. Nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy, czy obsługiwać skomplikowanych programów do modelowania.

 

Powrót na górę