IX edycja Dni Druku 3D w Kielcach

IX edycja Dni Druku 3D w Kielcach

Zbliża się kolejna, już IX edycja Dni Druku 3D w Targach Kielce. Dni Druku 3D są największymi i najstarszymi targami branży druku 3d i skanowania w Środkowo-Wschodniej Europie.

W związku z ogromnym zainteresowaniem imprezą, czas trwania targów będzie wynosił 3 dni, czyli o jeden dzień dłużej niż w latach ubiegłych. Z roku na rok Wystawcy podciągają jakość targów poprzez większe i ciekawsze aranżacje stoisk oraz zwiększoną liczbę maszyn i urządzeń.  Dni Druku 3D to również miejsce konferencji oraz serii wykładów prowadzonych przez przedstawicieli świata nauki i przemysłu. „Nocne rozmowy o druku 3d” to kolejne wydarzenie integrujące branże, które na stałe wpisało się do scenariusza targów.  W tym roku nie zabraknie wysokobudżetowych maszyn drukujących 3d oraz całych technologii przyrostowych przeznaczonych dla przemysłu.

IX edycja Dni Druku 3D w Kielcach

Jak wiecie druk 3D w Polsce w ostatnich latach rozwijał się wyjątkowo intensywnie w związku z tym rodzimych firm, które osiągnęły światowy sukces jest co nie miara. Dni Druku 3D to świetna okazja, aby zobaczyć drukarki na żywo, zobaczyć jakość ich drukowania oraz porozmawiać ze specjalistami z branży.

Dni Druku 3D, wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „Wspak” to dziś najważniejsze spotkanie branży w naszej części Europy. Dni Druku 3D towarzyszące do tej pory „Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce” stają się obecnie jednym z ważniejszych elementów tego cyklu wystaw. Edycja w marcu 2016 roku zgromadziła ponad 80 wystawców oraz przyciągnęła liczbę 8 tyś. zwiedzających.

Według analityków z firmy Canalys szybko rosnący rynek druku przestrzennego, w tym sprzedaż drukarek 3D, materiałów i związanych z nimi usług w 2018 r. osiągnie wartość 16,2 mld dol., co oznaczałoby w najbliższych latach średni, roczny wzrost o 45,7%. Analogicznie, dynamicznie rozwijają się również Dni Druku 3D.

Tak było rok temu:


 

Miejsce i czas:

Targi Kielce ul. Zakładowa 1 hala B    www.targikielce.pl

28 marca 2016, wtorek: 9.00 – 16.30

29 marca 2016, środa: 9.00 – 16.30

30 marca 2016, czwartek: 9.00 – 16.00

Organizator:

Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii Polska  –  SIT Polska

Targi Kielce

 

Zapraszamy na Targi Kielce od  28 do 30 marca 2017 r. oraz odwiedzenia oficjalnej strony internetowej wydarzenia: www.dnidruku3d.pl

 

Powrót na górę