Akademia Materialination – profesjonalne warsztaty z modelowania i druku 3D

Akademia Materialination – profesjonalne warsztaty z modelowania i druku 3D

Materialination organizuje kursy, warsztaty i wykłady związane z modelowaniem i drukiem 3D. Dla Czytelników strony Świat druku 3D czeka 10% zniżka 🙂

W ofercie Akademii znajdują się kursy z modelowania 3D w takich programach: TinkerCad, IronCad, Solidworks, 3ds Max, Blender i SketchUp. Organizowane są zajęcia dla początkujących jak i zaawansowanych grup. W ofercie pojawiły się  także warsztaty z obsługi drukarek 3D, jak i cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem weekendowe budowanie drukarek 3D!

Akademia Materialination - profesjonalne kursy, szkolenia i warsztaty z modelowania i druku 3D1

Warsztaty organizowane są w 10 miastach Polski (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Katowice, Szczecin, Lublin, Łódź) w nowoczesnych przestrzeniach Business Link.

Akademię Materialination tworzą doświadczeni trenerzy. Wśród wykładowców spotkacie Pawła Czyżewskiego, który światową sławę zdobył projektując samochody dla takich marek jak Bugatti czy Mazda, który poprowadzi zajęcia z projektowania w programie 3ds Max i Kamila Sumerę, jednego z założycieli AGH Racing i COO Materialination, który wprowadzi Was w świat druku 3D podczas szkoleń: Drukarki 3D.

Podczas szkoleń zapewniony jest catering, kawa i bardzo przyjemna atmosfera. Wszystkie prowadzone szkolenia kończą się wręczeniem certyfikatu.

Zapisy na pierwsze kursy są już otwarte. Na szkolenia i warsztaty można zapisywać się na stronie: akademia.materialination.com Wszystkie zajęcia prowadzone są z nastawieniem na wykorzystanie zdobytej wiedzy podczas pracy z szeroko rozumianym drukiem 3D.

Specjalnie dla naszych Czytelników na hasło „Świat Druku 3D” czeka kod upoważniający do skorzystania z 10% rabatu na wybrany warsztat. Hasło jest aktualne zarówno podczas zgłoszenia telefonicznego, mailowego jak i przez internet.

Powrót na górę