Pierwszy w Polsce printroom 3D już otwarty!

Pierwszy w Polsce printroom 3D już otwarty!

W Poznaniu powstał pierwszy w Polsce printroom 3D czyli miejsce, gdzie każdy będzie mógł skorzystać z możliwości drukarki 3D. Mieści się w nowootwartym markecie Leroy Merlin w Suchym Lesie pod Poznaniem.

Leroy Merlin Suchy Las został zaprojektowany i zbudowany w dużej mierze zgodnie z wskazówkami, jakie podpowiedzieli zarządowi klienci innych sklepów sieci. Posiada wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest pierwszy w Polsce printroom 3D, w którym producent drukarek 3D z Poznania – firma Omni3D – udostępnił odwiedzającym swój sprzęt.

Omni3D-4

Drukarki 3D to nowy pomysł na zaspakajanie potrzeb klientów. W każdym domu psują się przedmioty i części sprzętów domowych, które trudno dokupić. Okazuje się, że w takich przypadkach drukarka 3D jest doskonałym rozwiązaniem! Każdy taki mały przedmiot można zaprojektować, wydrukować i używać jak nowy – mówi Dariusz Legucki, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Suchym Lesie.

Omni3D-5

W pierwszym w kraju printroomie 3D, każdy będzie mógł skorzystać z niesamowitych możliwości tych urządzeń. Dzięki drukarkom 3D klienci będą mieli możliwość wydrukować zaprojektowany dla siebie dowolny przedmiot. W obsłudze programów do projektowania i samych urządzeń pomoże wykwalifikowany personel.

Omni3D-1
Drukarka Factory 1.0 firmy Omni 3D

Technologia druku 3D jest popularna na świecie już od kliku lat, w Polsce dopiero zdobywa swoich fanów. Przedstawiciele firmy Omni3D chcąc przybliżyć wszystkim ciekawym proces drukowania przestrzennego organizują w printroomie spotkanie, podczas którego przybliżą tajniki technologii. Odbędzie się ono 12 grudnia br o godz. 18.

Powrót na górę